close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  tehranservic

  بازدید : 105
  شنبه 15 آبان 1400 زمان : 16:35

  سرویس پکیج:

  برای اینکه پکیجی سالم و پر بازده ای داشته باشید، لازم است، که در بازه های زمانی منظم و مشخصی اقدام به سرویس پکیج بکنید. از جمله کار های مرسوم برای سرویس کردن پکیج ها می توان به:

  • رسوب زدایی پکیج،
  • تنظیم شیر گاز پکیج،
  • تنظیم حرارت پکیج،
  • هواگیری پکیج و...

  اشاره کرد.

  اگر هریک از موارد ذکر شده به موقع انجام نشود، احتمال اینکه نیاز به تعمیر پکیج داشته باشید، بسیار بالا خواهد بود.همچنین محل قرارگیری و نصب پکیج نیز، یکی از گزینه های تاثیر گذار در بازه زمانی سرویس می باشد.

  انواع روش‌های سرویس پکیج دیواری:

  سرویس پکیج دو روش مختلف دارد که سرویس دوره ای پکیج دیواری و سرویس کامل پکیج دیواری می‌باشد.

  سرویس کامل پکیج:

  سرویس کامل پکیج به روشی گفته می‌شود که تمامی‌قطعات دستگاه را به صورت کامل و یکی یکی بررسی کرده و در صورت وجود هرگونه مشکل درون آن، مشکل را قبل از اینکه به تعمیر نیاز داشته باشد برطرف می‌کنیم.

  سرویس دوره ای:

  سرویس دوره ای پکیج به نوعی از سرویس پکیج گفته می‌شود، که دو بار در سال انجام می‌شود.
  یک بار قبل از شروع فصل سرما و یک بار هم پس از به اتمام رسیدن آن، در این نوع سرویس قطعات به صورت جزئی بررسی شده و عیب‌های آن‌ها را برطرف می‌کنید.

  سرویس مطمئن با تهران سرویس

  نصب پکیج:

  با جایگزین شدن پکیج به جای وسایل گرمایشی منسوخ شده نصب پکیج یکی از خدمات پردرخواست در فصل زمستان است. به جرات می توان گفت که یکی از فاکتور های مهم در طول عمر و کارایی پکیج ها، محلی است که اقدام به نصب پکیج میکنیم. زیرا اگر پکیج در شرایط محیطی مناسب نباشد، علاوه بر اینکه طول عمر پایینی خواهد داشت، می تواند حادثه ساز باشد.

  بنابراین انتخاب محل مناسب و نصب استاندارد و اصولی یکی از گزینه ها اصلی می باشد که بهتر است توسط متخصص و افراد با تجربه صورت گیرد.نصب اصولی پکیج علاوه بر اطمینان، از هزینه ها تعمیر پکیج و هم سرویس پکیج می کاهد.

  پکیج چیست؟

  در جواب به سوال پکیج چیست باید بگویم که پکیج به نوعی سیستم گرمایشی گفته می‌شود که امروزه جایگزین موتور خانه‌ها شده اند. پکیج‌ها در دو نوع زمینی و دیواری می باشند.
  در گذشته برای گرمایش منازل با شوفاژ و رادیاتور از موتور خانه استفاده می‌کردند، که موتور خانه علاوه بر هزینه بالا به مکان جداگانه ای از جمله یک اتاق یا انبار نیاز داشت و محیط زیادی را اشغال می کرد.
  امروزه برای استفاده از شوفاژ یا رادیاتور از پکیج استفاده می کنند در جواب پکیج چیست بهتر است ، بگویم که نوعی سیستم گرمایشی بسیار پر کاربرد و پرطرفدار است که باعث حذف موتور خانه‌ها و همچنین آبگرمکن در منزل شما شدند.از پکیج برای گرمایش به وسیله شوفاژ‌ها، فن کوئل‌ها، رادیاتور قرنیزی، گرما از کف و به طور کلی سیستم گرمایشی‌هایی که با آب گرم محیط را گرم می‌کنند استفاده می‌شود.

  نصب پکیج، جایگزینی برای موتورخانه‌های قدیمی!

  کاربرد پکیج:

  پکیج کاربردهای متفاوتی دارد از جمله گرم کردن محیط منزل و همچنین تامین آب گرم مصرفی یک واحد مسکونی.
  گرم کردن محیط منزل این گونه است که آب به واسطه پکیج گرم شده و به رادیاتور و شوفاژ‌ها منتقل می‌شود و گرمای ناشی از شوفاژ و رادیاتور‌ها باعث گرم شدن محیط خواهد شد.
  کاربرد دیگر پکیج این است که آب گرم مصرفی محیط شما را تامین خواهد کرد و وظیفه آبگرمکن را انجام می‌دهد.شما با خریدن یک پکیج می‌توانید با یک تیر دو هدف بزنید و محیط کمتری در منزل خود اشغال کنید.

  انواع پکیج عبارتند از:

  • پکیج زمینی
  • پکیج دیواری
  • پکیج دودکش دار و فن دار.

  انتخاب پکیج:

  1-توجه به دودکشی که برای ساختمان شما در نظر گرفته شده است.
  2-متراژ ساختمو و اینکه در چه منطقه ای از لحاظ آب و هوایی قرار دارید.
  3-میزان نیاز خانوار به آب گرم مصرفی چقدر است.
  4-توجه به اکسیژن مورد نیاز دستگاه.

  بر اساس این پارامترهای مهمی که در بالا گفته شد، حالا میتونیم ببینیم که چه مشخصاتی برای پکیجی که قصد خرید داریم، در نظر بگیریم.علاوه بر اینکه به ازای هر کیلووات توان دستگاه یک مترمکعب فضا نیاز است، فضای اتاق محل نصب دستگاه نیز باید به محیط هوای آزاد بیرون از اتاق محل نصب دستگاه به‌وسیله یک دریچه دائماً باز ارتباط داشته باشد تا اکسیژن موردنیاز دستگاه از محیط بیرون از اتاق محل نصب دستگاه تأمین گردد و هم در صورت نشتی احتمالی، گاز در محیط اتاق جمع نشود.

  سایر نکات مهم در انتخاب پکیج:

  اگر مصرف آب گرم مصرفی بالایی دارید بهتر است که از مدل های مخزن دار استفاده کنید.
  اگر مساحت مورد استفاده که قراره گرم بشه خیلی زیاده بهتره از مدل های زمینی پکیج استفاده بشود.
  نصب پکیج زمینی که از دو نوع سوخت گاز و گازوییل به صورت هم زمان میتونند استفاده کنند رو معمولا برای ویلاها یا روستاها یا جاهایی که ممکنه گاز مصرفی قطع بشه توصیه می کنیم.

  انتخاب پکیج مناسب برای منزل:

  محاسبه سر انگشتی برای انتخاب یک پکیج دیواری مناسب

  معتدل و مرطوب (شهر های شمالی)

  ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 80 تا 100 وات

  ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات

  ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 120 تا 140 وات

  گرم و خشک (شهر های کوهستانی مانند مشهد، تهران)

  ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات

  ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 120 تا 140 وات

  ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 140 تا 160 وات

  گرم و مرطوب (شهر های جنوبی)

  ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 60 تا 80 وات

  ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 80 تا 100 وات

  ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات

  این اعداد به محاسبه سر انگشتی معروف است و مربوط به مناطق آب و هوایی ایران می باشد.

  فضای مورد نیاز محل نصب پکیج:

  محل نصب دستگاه باید کلیه شرایط مورد نیاز دودکش را دارا باشد .
  به ازاء هر کیلو وات توان دستگاه به 1 متر مکعب فضا نیاز است.به طور مثال دستگاهی که 24 کیلو وات توان دارد به 24 متر مکعب فضا نیاز دارد.
  در صورتی که حجم محل نصب دستگاه کمتر از حد مورد نیاز دستگاه باشد، باید فضای محل نصب دستگاه را به اتاق مجاور و یا فضای آزاد ارتباط داد که می توان بوسیله بریدن بالا و پایین درب اتاق به اندازه 5 سانتیمتر و یا قراردادن هواکش های مشبک در بالا و پایین درب فضای محل نصب دستگاه را به اتاق مجاور به صورت دائماً باز ارتباط داد.

  نکته مهم

  در صورتی که فضای محل نصب دستگاه پکیج کمتر از حد مورد نیاز دستگاه باشد و نیاز بود که فضای محل نصب دستگاه به اتاق مجاور و یا هوای آزاد ارتباط داده شود حتماً باید نوع ارتباط دائماً باز باشد.به طور مثال نمی توان از پنجره های قابل باز و بسته شدن و یا فن استفاده نمود، زیرا ممکن است که پنجره بدلیلی بسته شود و یا فن خراب شود و اکسیژن اتاق توسط دستگاه مصرف شود و باعث خفگی افرادی که در آن اتاق هستند بشود.

  هزینه نصب پکیج:

  هزینه نصب پکیج برای پکیج های مختلف متفاوت است و نمیتوان برای تمامی پکیج ها یک میزان هزینه در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با یکی از شعبه های تهران سرویس از هزینه های نصب پکیج خود مطلع شوید.

  هزینه سرویس پکیج در تهران:

  هزینه سرویس پکیج برای هریک از مشتریان عزیز وابسته به نوع دستگاه متفاوت است اما تهران سرویس را این اطمینان را به شما مشتریان عزیز خواهد داد که نرخ تمامی خدمات پکیج تهران سرویس بر اساس اتحادیه و ارزان ترین نرخ در تهران است.

  از جمله مشکلاتی که برای دستگاه پکیج ممکن است ایجاد شود؟

  • پکیج خاموش میشود:

  کم بودن فشار آب، خراب بودن ترموستات، مسدود شدن شیر ورودی آب در اثر تجمع رسوبات، خراب بودن پمپ و به گردش در نیامدن آب در داخل سیستم، و وجود هوا در داخل لوله ها همگی می توانند منجر به خاموش شدن خود به خود پکیج شوند.
  زمانی که با این مشکل مواجه می شوید بهتر است که با یک تعمیرکار پکیج تماس بگیرید تا با دقت کافی پکیج شما را عیب یابی و تعمیر کند.

  • پکیج روشن نمی شود:

  روشن نشدن شمعک پکیج یکی از مشکلات رایج است که ممکن است آن را تجربه کرده باشید. به دلیل ساختار متفاوتی که برخی از پکیج ها با یکدیگر دارند لازم است که برند پکیج شما مشخص شود تا بهتر بتوان علت روشن نشدن آن را توضیح داد. ممکن است که فشار آب کم باشد و جریان آب نتواند موجب روشن شدن سیستم شما شود.
  ابتدا فشار سنج زیر پکیج را نگاه کنید. اگر مقدار فشار کمتر از 0.5 است پکیج یا روشن نمی شود یا بعد از روشن شدن خاموش می شود. برای حل مشکل باید فشار پکیج را از طریق شیر فشار افزایش دهید و اگر دوباره پکیج دچار افت فشار شد با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

  علت آبریزش پکیج چیست؟

  چکه کردن پکیج یکی از مشکلات رایج این سیستم است. مهم ترین علتی که می تواند منجر به آب دادن پکیج شود نصب نادرست آن است. اگر به تازگی پکیج را نصب کرده اید ممکن است که اتصالات آن به درستی عایق بندی نشده باشند و همین مسئله موجب نشت آب از پکیج شده باشد.
  این مشکل در زمان سرویس کردن پکیج هم دیده می شود اما پوسیدگی اتصالات و لوله ها هم می تواند عامل به وجود آمدن آن باشند. تا جایی که ممکن است برای حل مشکل نشت آب از پکیج از سرویسکاران ماهر کمک بگیرید.

  چرا پکیج آب را گرم نمی کند؟

  عوامل زیادی وجود دارند که می توانند در گرم نشدن آب دخیل باشند. برای مثال ممکن است که منطقه مسکونی شما دچار افت فشار گاز شده باشد و همین امر مانع از گرم شدن آب شود.
  عامل دیگری که بسیار متداول نیز هست پایین بودن فشار آب خانه است. کم بودن فشار آب باعث می شود که آب کمی که وارد پکیج می شود فوراً داغ شود. همان آب اندک وقتی تمام می شود، آب سرد دوباره وارد پکیج می شود و این خاموش و روشن شدن مداوم پکیج باعث عدم ثبات آب گرم خروجی از لوله ها می شود.
  اگر دائماً با مشکل کمبود فشار آب مواجه هستید بهتر است که در ساختمان خود یک پمپ آب نصب کنید تا بتوانید همیشه به آب گرم دسترسی داشته باشید.

  چرا فن پکیج روشن می ماند؟

  خیلی از افرادی که از پکیج استفاده می کنند، درباره علت روشن ماندن فن پکیج یا علت یکسره روشن ماندن فن پکیج سوال می پرسند، قبل از هر چیز لازم به ذکر است که در فصول سرد، بیشتر کار کردن و روشن ماندن فن پکیج امری طبیعی است و در صورتی که در خصوص تامین آب گرم توسط پکیج خود مشکلی ندارید، نیازی به حساسیت نسبت به روشن ماندن فن پکیج نیست. اما اگر در عملکرد صحیح پکیج مشکلی به وجود آمده و فن پکیج یکسره کار می کند، عیب یابی پکیج دیواری شما را به بررسی یکی از موارد زیر منجر می کند:

  • وجود اشکال در جرقه زن پکیج
  • خراب شدن میله یونی
  • خرابی فن پکیج و برد آن
  • مسدود شدن یا گرفتگی دودکش

  چرا پکیج صدا می دهد؟

  به مرور زمان و با استهلاک پکیج و قطعات آن، مشکلاتی در دستگاه بروز می یابد که ممکن است گاها با سر و صداهایی نیز همراه باشد. یکی از رایج ترین بخش هایی که سر و صدای پکیج مربوط به آن است، پمپ گرمایش مرکزی دستگاه است. به مرور هوا در داخل پمپ ها نفوذ کرده و می تواند یک گنبد هوا یا حباب هوایی ایجاد نماید که موجب سر و صدای پمپ و در نتیجه صدا دادن پکیج گردد. خوشبختانه برای رفع این مشکل کافیست پمپ را در پشت بدنه پکیج پیدا کرده و شیر هواگیری کوچکی که در آنجا تعبیه شده را باز نمایید تا هواگیری انجام شود. اگر پکیج هنگام روشن شدن صدای بلندی تولید می کند و یا دلیل صداهای پکیج از جای دیگری باشد، در ادامه عیب یابی پکیج ایران رادیاتور یا بوتان خود به سراغ مشعل و فن دستگاه بروید.

  چرا پکیج بوی گاز، بوی دود یا بوی سوختگی می دهد؟

  اگر در اطراف پکیج دیواری خود بوی گاز استشمام کردید، این موضوع را جدی بگیرید. چرا که به احتمال زیاد بوی گاز از وجود نشتی گاز از پکیج خبر می دهد و ادامه دار بودن این مشکل می تواند خطرات جدی همچون گاز گرفتگی و انفجار را به دنبال داشته باشد. برای عیب یابی پکیج به سراغ لوله گاز و اتصالات آن بروید. می توانید از کف برای تشخیص نشتی استفاده کنید.

  چرا فشار پکیج کاهش یا افزایش می یابد؟

  کاهش فشار پکیج خود یکی از مواریست که می تواند به مشکلات دیگری در پکیج های دیواری بیانجامد. دلایل پایین آمدن فشار پکیج را می توان به طور ساده به موارد زیر مربوط دانست که در عیب یابی پکیج باید بررسی شوند:

  • معیوب بودن شیر اطمینان فشار
  • نشتی در دریچه اتوماتیک تخلیه هوا
  • نشتی و آبریزش رادیاتورها و شیرهای آنان
  • گرفتگی هوای رادیاتورها
  • ایراد در گیج فشار

  خرابی در شیر تخلیه و یا معیوب بودن پمپ می تواند از طرف دیگر سبب بالا رفتن فشار گردد. اما معمولا در 90% اوقات، افت فشار پکیج بوتان، ایران رادیاتور و غیره مشکلیست که با آن رو به رو می شویم و نه بالا رفتن آن و این امر نیز در اکثر موارد به نشتی سیستم پکیج و یا مدار آن مربوط می گردد.

  چرا پکیج دیواری در حالت انتظار باقی می‌ماند؟

  در صورتی که دستگاه پکیج دیواری در حالت انتظار باقی بماند و در صورتی که آب گرم بهداشتی در خانه جریان نداشته باشد و یا این که رادیاتورها هیچ کدام هیچ عکس‌العملی نشان ندهند، ممکن است در این وضعیت مشکلاتی در زمینه پرشدن دود پیش آمده باشد. برای رفع این چنین وضعیت خرابی پرشدن دود را بررسی کنید. کم بودن و یا این که مناسب نبودن دور فن و حتی گاهی وجود ترک در لوله و ونتوری یا شیلنگ سلیکونی نیز ممکن است علت اصلی این مشکل باشند.

  چرا پکیج٬ انفجاری روشن می‌شود؟

  گاهی پکیج دیواری با صدای زیاد و به حالت انفجار روشن می‌شود. دلیل این مشکل هم این است که فشار گاز شیر برقی دستگاه پکیج بیش از حد اندازه است و یا این که فاصله الکترود جرقه زن تا سطح مشعل به درستی تنظیم نشده است. گاهی اوقات شکستگی الکترود جرقه و کابل مربوط به آن خراب شده است.

  در هر صورت برای رفع این مشکل شیر برق گاز دستگاه پکیج را بررسی کنید تا فاصله مناسبی بین الکترود جرقه زن و سطح مشعل وجود داشته باشد. نشتی الکتریکی و شکستگی بدنه الکترود جرقه و همچنین کابل مربوط به آن‌ها را نیز دقیق بررسی کنید. در صورتی که دود کش نیز دچار گرفتگی و انسداد باشد باز هم حالت انفجاری روشن شدن پکیج را به همراه خواهد داشت. توصیه میکنیم که در این مورد از یک متخصص برای تعمیر و تعمیر و سرویس پکیج کمک بگیرید.

  کد خطا یا ارور پکیج:

  کد خطا یا همان ارورها پکیج کدهایی هستند که وجود یک مشکل در پکیج شما را اطلاع میدهند .شما میتوانید با استفاده از این کدهای خطا متوجه شوید کدام بخش از پکیج شما دچار مشکل شده است.

  تعمیر پکیج در تهران:

  تهران سرویس با داشتن بیش از 100 تکنیسین مجرب در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به تمامی مشتریان عزیز میباشد .خدمات پکیج تهران سرویس به صورت شبانه روزی در سراسر تهران.

  ضمانت قطعات پکیج:

  تمامی قطعات مصرفی در تعمیر سرویس و نصب پکیج دارای ضمانت 180 روزه میباشد .تعمیر پکیج خود رابا اطمینان خاطر به تهران سرویس بسپارید.

  تعمیر تمامی برند پکیج:

  در هنگام مواجه شدن با مشکلات پکیج خود کافیست با ما تماس حاصل نمایید , تا تعمیرکار تهران سرویس برای رفع مشکل به محل اعزام شود.تهران سرویس برای تمامی برندهای موجود در بازار تعمیر کار مجاز آن برند را اعزام خواهد کرد،و به مشتری این اطمینان را میدهیم تمامی نرخ های این شرکت کمترین نرخ در بازار خواهد بود.

  تعمیرکار پکیج:

  در این بخش میخواهیم به شما عزیزان بگوییم یک تعمیرکار پکیج چه ویزگی های باید داشته باشد:
  در نظر داشته باشید امروزه با توجه به افزایش تعداد تعمیرکاران پکیج در سراسر کشور انتخاب یک تعمیرکار خوب به اندازه خرید پکیج مهم است.
  چرا که تعمیر پکیج توسط تعمیرکاران غیر مجاز که دارای علم کافی از این سیستم گرمایشی نیستند ، علاه بر تحمیل هزینه های بسیار بالا میتواند منجر به آسیب های جدی به دستگاه شما و کاهش طول عمر پکیج شما نیز بشود.

  1-داشتن مدرک معتبر :
  لازمه ی تعمیر پکیج داشتن علم کافی از این وسیله است،چرا که عملکرد این دستگاه به نسبت سایر وسایل گرمایشی از پیچیدگی خاصی برخوردار است.
  تعمیرکار مورد نظر شما برای تعمیر پکیج باید مدرک معتبر از یکی از مراکز فنی و حرفه ای را داشتخ باشد ،تا بتوان به عنوان یک تعمیرکار مجاز به او نگاه کرد.
  آشنایی کامل با قطعات پکیج و نحوه عملکرد آنها و ارتباط هر قطعه با سایر قطعات دستگاه تنها در مراکز مجاز است که به خوبی به تعمیرکاران آموزش داده میشود ، و صرفا داشتن تجربه در این زمینه برای اطمینان کردن به شخص کافی نخواهد بود .تمامی تعمیرکاران تهران سرویس دارای مدرک معتبر فنی و حرفه ای با نمرات قبولی بالا از مراکز مجاز هستند.

  2-داشتن تجربه کافی:
  صرفا داشتن علم این کار برای تعمیر پکیج کافی نخواهد بود .چرا که هر 10 دستگاه با یک ایراد یکسان دارای مشکلات مختلف از هم هستند ، که تنها یک تعمیرکار با سابقه در نگاه اول متوجه تفاوت این مشکلات با یکدیگر خواهد بود .
  داشتن سابقه در تعمیر پکیج و مدرک فنی لازمه و مکمل یکدیگر هستند ، و تنها به یکی از این دو نمیتوان به عنوان ملاک یک تعمیرکار خوب نگاه کرد.

  3-تعویض کار :
  توجه داشته باشید بسیاری از قطعات مصرفی پکیج از جمله مبدل که بسیار هزینه ی بالایی برای خرید دارد، را میتوان تعمیر کرد. اما بسیاری از تعمیرکاران برای راحتی کار خود به جای تعمیر قطعه صرفا اقدام ه تعویض ان میکنند که این کار هزینه های بسیاری را بر مشتری عزیز متحمل خواهد کرد.
  تعمیرکاران تهران سرویس با انتقال قطعه خراب به کارگاه تهران سرویس در ابتدا اقدام به تعمیر قطعه خواهند کرد و در صورت قابل تعمیر نبودن قطعه مورد نظر آن را با قطعه یدکی اصلی مان برند تعویض خواهند کرد.
  شعار تهران سرویس کاهش هزینه های مشتریان عزیز است .

  4-استفاده از قطعات یدکی اصلی:
  متاسفانه در بسیاری از تعمیرگاه های غیر مجاز مشاهده شده که تعمیرکاران برای سود بیشتر اقدام به تعویض قطعه ی معیوب با قطعه ی استوک و یا فیک میکنند.که این کار بسیار ناپسند و خلاف اخلاقیات بوده و از سوی مدیران تهران سرویس به شدت مورد بررسی قرار میگیرد.مدیران تهران سرویس برای جلب رضایت مشتریان علاوه بر باز گرداندن قطعه معیوب به مشتری عزیز تمامی فاکتورهای این شرکت را تا 6 ماه ضمانت میکنند ،تا مشتریان با اطمینان خاطر اقدام به تماس با نمایندگی های این شرکت نمایند .

  5-تعمیر در کمترین زمان:
  از آنجایی که سیستم گرمایشی پکیج آب مصرفی مورد نیاز را نیز تامین مینماید ، تعمیر و سرویس این دستگاه باید در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود تا مشتریان عزیز دچار آزردگی در طول مدت تعمیر نشوند .
  تعمیر کار مجاز و خوب باید ایراد دستگاه را در بازدید اول تشخیص و سپس اقدام به تعمیر نماید .زیاد شدن مدت تعمیر پکیج نشان دهنده عدم تسلط و مهارت تعمیرکار است.

  6-کیفیت تعمیر:
  بسیار شاهد آن بوده ایم که پس ازتعمیر پکیج توسط تعمیرکاران غیر مجاز مشتریان عزیز با تهران سرویس تماس گرفته و ابراز نارضایتی از شرکت های همکار را داشته اند، پس از پیگیری های کارشناسان ما و اعزام تعمیرکار تهران سرویس مشاهده شده که تعمیرکار غیر مجاز کار خود را به درستی انجام نداده و باعث شده قطعه ی تعویضی پس از مدت کوتاهی مجدد دچار مشکل شود .

  7-پاسخگویی پس از انجام کار:
  یکی از معایب کار کردن با تعمیرکاران غیر مجاز عدم پاسخگویی پس از تسویه و بروز مشکل مجدد است.
  متاسفانه تعمیرکاران غیر مجاز پس از دریافت هزینه بعضا پاسخگویی مشتریان نبوده و از قبول مسئولیت در قبال تعمیر انجام شده سرباز میزنند .که این کار باعث صلب اطمینان مشتریان عزیز ه سایر همکاران نیز خواهد شد.
  اما تهران سرویس به شما عزیزان این نوید را میدهد که تمامی کارشناسان ما در از زمان ثبت سفارش و اعزام نیرو تا پایان زمان گارانتی محصول شما و حتی پس از پایان ضمانت نامه نیز در تمام مدت شبانه روز پاسخگوی شماعزیزان خواهند بود.

  8-صرفه جوی در وقت:
  یکی دیگر از مشکلات مردم عزیز با تعمیرکاران عدم حضور به موقع در محل است، که تهران سرویس برای رفع این مشکل با تاسیس 5 شعبه در سراسر تهران زمان اعزام نیرو به محل را در کمتر از 1 ساعت سانده است.

  مشخصات یک فرد حرفه‌ای در زمینه تعمیرات پکيج

  • تعمیر کار هست نه تعویض کار
  • خوش قول و خوش برخورد است‌
  • مسئولیت پذیر است به همین خاطر تمام سعی خود را می‌کند که همون بار اول همه مشکلات را برطرف سازد
  • در صورتی که به هر دلیلی پس مدتی دستگاه دچار مشکل شد سریعا برای حل مشکل مراجعه می‌کند
  • کارهایی که در فاصله دور هستند را نمی‌پذیرد چون نمیخواد وقت خود را در مسیر رفت و آمد تلف کند
  • قيمت های منصفانه دریافت می‌کند
  • از قطعات اورجينال و اصلی استفاده می کند به جای قطعات چینی و بی کیفیت

  چرا تعمیرکار پکیح خود را باید از تهران سرویس سفارش دهید؟

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  تعمیر پکیج به نرخ اتحادیه
  نظرات این مطلب

  تعداد صفحات : 0

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 225
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 2
 • بازدید کننده امروز : 3
 • باردید دیروز : 4
 • بازدید کننده دیروز : 3
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 34
 • بازدید ماه : 3
 • بازدید سال : 1679
 • بازدید کلی : 23813
 • کدهای اختصاصی